Ewelina Szajnar Wizaż Kraków

- Hide menu

Każda okazja to idealny pretekst do tego, aby podarować niebanalny upominek w postaci eleganckiego bonu podarunkowego na jedną z oferowanych przeze mnie usług:

  • profesjonalny make-up
  • sesję portretową
  • naukę makijażu

 

Papierowy bon wliczony jest w cenę usługi, którą chcesz podarować bliskiej osobie.

Wszystkie bony upominkowe zapakowane są w elegancką czarną kopertę przewiązaną wstążką, dzięki czemu całość tworzy nowoczesny i przyjemny dla oka prezent.

 

Jeśli chcesz jeszcze bardziej kogoś zaskoczyć, mogę stworzyć dla Ciebie indywidualnie przygotowany projekt akrylowy (zdjęcie poniżej). Taki efektowny bon w wyjątkowo ciekawej formie mogę wykonać dla Ciebie za dopłatą 35pln. Czas oczekiwania na bony spersonalizowane to ok 3-7 dni roboczych.

 

 

Jakzamówić bon?

Aby zakupić bon podarunkowy skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie.

Wybierz rodzaj usługi, którą chcesz podarować.

W przypadku zakupu bonu na sesję fotograficzną zdecyduj jaki pakiet z oferty chcesz kupić oraz ewentualne dodatkowe usługi np. makijaż itp czy produkty np. wydruk na płótnie itp.

Wybierz rodzaj bonu podarunkowego – wliczony w cenę lub indywidualnie spersonalizowany za dodatkową opłatą.

Odbierz u mnie w studio gotowy prezent w formie pięknego bonu. Należność za bon oraz kupioną usługę należy opłacić gotówką w momencie zakupu lub wcześniej przelewem na firmowe konto Szajnar Studio. Istnieje możliwość wysłania bonu po opłaceniu ustalonej kwoty oraz opłaty za przesyłkę (kurierem lub paczkomatem). Nie wysyłam za pobraniem.

 

A co dalej?

Obdarowana osoba ma maksymalnie 6 miesięcy na zrealizowanie Bonu. Termin do wykorzystania bonu podarunkowego oznacza termin, do którego należy zrealizować bon, a nie zgłosić się z bonem w celu uzgodnienia terminu zrealizowania bonu. Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, najpóźniej 4 tygodnie przed planowaną datą spotkania w celu uzgodnienia terminu spotkania, a w okresie wakacyjnym 2 miesiące wcześniej. Bony nie obejmują terminów weekendowych. W przypadku zgłoszenia się z bonem po terminie ważności można go przedłużyć o kolejne 2 miesiące za opłatą (30% wartości).

Umawiamy dogodny termin na spotkanie.

Po ustaleniu terminu przesyłam poradnik jak przygotować się do sesji/nauki makijażu.

W przypadku sesji fotograficznej nie ma możliwości zmiany wielkości otrzymanego pakietu, ale istnieje możliwość dokupienia dodatkowej ilości zdjęć przez osobę obdarowaną (może sama sobie dokupić zdjęcia ponad pakiet, zgodnie z cennikiem).

 

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Proszę o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi pod cennikiem sesji .

Bon podarunkowy to doskonały kobiecy prezent na każdą okazję:

  • Mikołajki
  • Boże Narodzenie
  • prezent dla Panny Młodej na wieczór panieński
  • urodziny
  • prezent dla ukochanej kobiety na Walentynki
  • prezent dla kobiety na Dzień Matki, Dzień Kobiet
  • i wiele wiele innych …