Ewelina Szajnar Wizaż Kraków

- Hide menu

Nazywam się Ewelina Szajnar i od ponad 10 lat wydobywam piękno i wdzięk z Kobiet. Wykonuję kobiece sesje fotograficzne, makijaże ślubne, wieczorowe. Prowadzę również indywidualną naukę makijażu.

Pragnę, aby każda kobieta czuła się atrakcyjnie, kobieco i zmysłowo.

Sesja u mnie jest spersonalizowana specjalnie dla Ciebie. Jestem po to, by spełnić Twoje oczekiwania i marzenia o zdjęciach. Nie wykonuję sesji taśmowo – umawiając się na spotkanie mam dla Ciebie czas. Spędzamy go wspólnie w taki sposób, abyś zmieniła podejście do siebie, zapamiętała ten dzień na całe życie. Poczujesz się ze sobą dobrze, odkryjesz siebie, podniesiesz samoocenę i samoakceptację, a zdjęcia, które wybierzesz będą Ci codziennie przypominać o Twojej wartości.

Często słyszę, że sesja u mnie jest jak wizyta u psychologa. Przychodzicie do mnie z różnymi historiami, a ja ich uważnie słucham. Staram się całą moją uwagę skupić na Tobie i Twoich potrzebach.  Z doświadczenia wiem, ze podczas sesji dochodzi w Was do niesamowitych zmian. Wiele z Was przychodzi tu po to, aby uwierzyć w siebie po trudnych chwilach w swoim życiu np. po rozstaniu i faktycznie zaczyna postrzegać siebie w inny sposób. Niektóre kobiety chcą uczcić nową figurę i utrwalić ją na zdjęciach. Nie czekaj – odważ się i wykorzystaj moment, w którym jesteś. Udowodnię, że jesteś atrakcyjna i wystarczy tylko umieć to dostrzec. Utrwalam na zdjęciach to co w Tobie piękne.  

W fotografii nie chodzi o fotogeniczność. Moją rolą jest poprowadzić Cię podczas sesji tak, aby powstały najlepsze zdjęcia Ciebie – takiej jaka jesteś. Ważne jest wewnętrzne piękno i szczere emocje. Pokażę Ci jaka niesamowita jesteś. Odkryjesz siebie.

Zapraszam Cię na indywidualną sesję fotograficzną, która zmieni sposób w jaki widzisz siebie. Każda sesja jest szyta na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Napisz więc o jakiej sesji marzysz?