Ewelina Szajnar Wizaż Kraków

- Hide menu

Fotografia kobiet – Odszukaj kobiecość w sobie –

portrety metamorfozy

 

Większość kobiet pragnąc chwili tylko dla siebie, w myślach marzy o zmysłowej sesji fotograficznej. O sesji, która sprawi, że uwierzysz w siebie, pozwoli zrozumieć, że jesteś wartościowa i atrakcyjna. Że warto spełniać marzenia. Napisz do mnie i pozwól mi przygotować sesję z Twoich marzeń.  Nie czekaj na odpowiednią chwilę – odważ się i wykorzystaj moment, w którym właśnie jesteś.

Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu rezerwacji terminu.

 

Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata na konto firmowe zaliczki, która przepada w przypadku rezygnacji z terminu z jakichkolwiek przyczyn.

Przed sesją wysyłam Klientce wskazówki dotyczące przygotowania do sesji – odnośnie ubioru, fryzury, akcesoriów oraz wszelkie wskazówki jak dobrze wypaść na sesji. Po sesji Klientka otrzymuje dostęp do galerii z miniaturkami (nieobrobionych) zdjęć, spośród których ostatecznie wybiera swoje ulubione ujęcia ze wszystkich wykonanych podczas sesji fotograficznej. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć.

Zdjęcia zapakowane są w eleganckie czarne pudełko z estetycznym logo. Dodatkowo przewiązane są kokardą w kobiecych kolorach dopasowanych do koncepcji sesji, dzięki czemu całość tworzy nowoczesny i przyjemny dla oka prezent.

Zapraszam do obejrzenia niektórych z dotychczasowych metamorfoz  tutaj    K L I K

Sesja portretowa Kobieta Glamour to oryginalny prezent dla przyszłej Panny Młodej na wieczór panieński.