Ewelina Szajnar Wizaż Kraków

- Hide menu

CENNIK 2021:

Płatność wyłącznie gotówką.

Wszystkie szczegóły współpracy znajdują się na dole strony.

 

MAKIJAŻE W STUDIO ul Piltza:

Makijaż wieczorowy: 150 PLN

Makijaż studniówkowy: 150 PLN

Makijaż ślubny próbny (między pon a pt): 150 PLN

Makijaż ślubny: 150 PLN

Makijaż ślubny bez makijażu próbnego: 250 PLN

Makijaż do sesji zdjęciowej: 150 PLN

Kępki rzęs: 30PLN

Makijaż w niedziele oraz „długie weekendy” +30% ww cen

 

 

Zapraszam do studia, mam tutaj idealne oświetlenie oraz warunki, dzięki którym mogę zagwarantować, że makijaż będzie wyglądał perfekcyjnie.

Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki w wysokości 50 pln/osoba. Zaliczka jest bezzwrotna, rozliczana indywidualnie za każdą osobę (ważne w przypadku dużych ślubów!)
i przepada w przypadku rezygnacji z terminu z jakichkolwiek przyczyn. W dniu makijażu następuje rozliczenie  pozostałej kwoty. Na dole strony znajdują się wszystkie warunki współpracy.

Pracuję na sprawdzonych kosmetykach najwyższej jakości. Dbam o higienę kosmetyków i akcesoriów do nakładania makijażu. Śledzę trendy w makijażu ale ślepo za nimi nie podążam. Każdy makijaż starannie dobieram do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i urody Klientki. Dzięki produktom odpowiednim dla danego typu cery i wieku oraz użyciu baz i utrwalaczy, wykonany przeze mnie make-up przetrwa każdą uroczystość.

W makijażu staram się wydobyć atuty urody, ukryć wady oraz przemycić odrobinę koloru bo to właśnie idealnie dopasowane kolory dodadzą Twojej skórze blasku, podkreślą kolor oczu i sprawią, że będziesz wyglądać piękniej i młodziej. Nie zapominajmy o tym, że makijaż ma być elementem dodatkowym podkreślającym w Tobie to co najlepsze, a nie maską na twarzy. Nawet wyrazisty makijaż w intensywnych barwach nie powinien przytłaczać Twojej urody.

Makijaż próbny najlepiej wykonać ok 2-8 tygodni przed datą uroczystości.

Jako jedna z pierwszych kolorystek w Polsce stosuję międzynarodową analizę kolorystyczną 12 typów urody wykorzystywaną przez profesjonalnych wizażystów i stylistów na całym świecie!

analiza kolorystyczna krakow 12

 

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU:

każda rozpoczęta godzina: 180PLN

najczęstszy czas trwania spotkania: ok 2h (=szacunkowy koszt nauki makijażu ok 360PLN)

Nauka obejmuje przegląd kosmetyczki, dobór odpowiednich kosmetyków, pędzli oraz naukę makijażu upiększającego (korekta owalu twarzy, wyeksponowanie naturalnych walorów urody).

 

Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki w wysokości 60 pln. Zaliczka jest bezzwrotna i przepada w przypadku rezygnacji z terminu z jakichkolwiek przyczyn. W dniu spotkania następuje rozliczenie  pozostałej kwoty.

 

SZCZEGÓŁY WSPÓŁPRACY/REZERWACJE TERMINÓW NA MAKIJAŻE

Przyjmuję zapisy maksymalnie z 4-5 miesięcznym wyprzedzeniem. To znaczy, że od 1 lutego zapisuję zainteresowane Klientki na miesiące luty-maj, o terminy czerwcowe można pytać już w marcu, itd. Lipcowe i sierpniowe terminy otwieram w kwietniu, wrześniowe w maju/czerwcu itd. Zachęcam do śledzenia mojego Facebooka, tam znajdują się wszystkie informacje na bieżąco. W każdej chwili można zapisać się na wstępną listę chętnych, jednak pewną rezerwację należy potwierdzić wpłatą zaliczki (w miesiącach zapisów, nie wcześniej). Takie zasady mam wypracowane na przestrzeni kilku lat i sprawdzają się dając możliwość mnie zaplanować sobie urlop z rodziną, a Klientkom pewność, że mają równe szanse w zapisach.

Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłacenie na konto firmowe zaliczki, która wynosi 50pln i przepada w przypadku rezygnacji z terminu z jakichkolwiek przyczyn. Na przelew czekam tydzień od wstępnej rezerwacji. Co ważne, w przypadku rezerwacji terminów na jeden ślub np. dla 3 osób, należy wpłacić zaliczkę 3x50pln i każdy termin jest rozliczany indywidualnie. W przypadku gdy jedna lub dwie osoby z tego ślubu nie pojawią się na makijażu, zaliczka przepada – nie jest przepisywana na poczet wykonania makijażu trzeciej osoby. Pamiętaj proszę, blokuję 1 h na jedną osobę więc nie ma możliwości przekazania tych kwot na osoby, które już zostały objęte grafikiem pracy. Natomiast oczywiście można przekazać wpłaconą zaliczkę na dany termin innej osobie czyli jeśli przyjdzie w tym samym terminie Twoja koleżanka, zaliczka nie przepadnie (tylko proszę poinformuj mnie o tym wcześniej mailowo), wykorzysta Twoją zaliczkę dopłacając mi brakującą kwotę za makijaż. Między Wami pozostawiam rozliczenie tejże zaliczki.

Czas wykonania makijażu to niezmiennie 60min i tyle maksymalnie przeznaczam na jedną Klientkę. Bardzo proszę o punktualność, jeżeli spóźnisz się ponad 15 min mam prawo odmówić wykonania usługi.

Na makijaż zapraszam bez jakiegokolwiek makijażu. Nie ma potrzeby podrażniać skóry demakijażem. Rano zmyj twarz, zastosuj tylko delikatny krem pielęgnacyjny dostosowany do Twojej skóry.

Makijaże wykonuję u siebie w studio, ul. Piltza 32. Mam tutaj idealne oświetlenie oraz warunki, dzięki którym mogę zagwarantować, że makijaż będzie wyglądał perfekcyjnie.

Parking: miejsca parkingowe w miejscach wyznaczonych! wzdłuż ulicy.

Dziękuję za tak liczne zainteresowanie.