Ewelina Szajnar Wizaż Kraków

- Hide menu

CENNIK 2022

Na jedną Klientkę przeznaczam 1h

MAKIJAŻE W STUDIO ul. Piltza 32

Makijaż wieczorowy: 200 PLN

Makijaż studniówkowy: 200 PLN

Makijaż ślubny próbny (między pon a pt): 200 PLN

Makijaż ślubny: 200 PLN

Makijaż ślubny bez makijażu próbnego: 350 PLN

Makijaż do ślubnej sesji zdjęciowej: 200 PLN

Zagęszczenie rzęs kępkami: 50PLN

Makijaż w niedziele oraz „długie weekendy” +50% ww cen

 

 

Zapraszam do studia, mam tutaj idealne oświetlenie oraz warunki, dzięki którym mogę zagwarantować, że makijaż będzie wyglądał perfekcyjnie.

Makijaż próbny trwa 1,5h, pozostałe makijaże 1h. Makijaż próbny najlepiej wykonać ok 2-8 tygodni przed datą uroczystości.

Pracuję na sprawdzonych kosmetykach najwyższej jakości. Dbam o higienę kosmetyków i akcesoriów do aplikacji makijażu. Dzięki produktom odpowiednim dla danego typu cery i wieku oraz użyciu baz i utrwalaczy, wykonany przeze mnie make-up przetrwa każdą uroczystość.

Każdy makijaż starannie dobieram do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i urody Klientki. Śledzę trendy w makijażu, ale ślepo za nimi nie podążam. Makijaż nie powinien przytłaczać urody dlatego zawsze staram się wydobyć Twoje atuty, ukryć wady oraz przemycić odrobinę koloru, bo to właśnie idealnie dopasowane kolory dodadzą Twojej cerze blasku, podkreślą kolor oczu i sprawią, że będziesz wyglądać piękniej i młodziej.

Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki w wysokości 80 pln/osoba. Zaliczka jest bezzwrotna, rozliczana indywidualnie za każdą osobę (ważne w przypadku dużych ślubów) i przepada w przypadku rezygnacji z każdego terminu z jakichkolwiek przyczyn. W dniu makijażu następuje rozliczenie  pozostałej kwoty.

Jako jedna z pierwszych kolorystek w Polsce stosuję międzynarodową analizę kolorystyczną 12 typów urody wykorzystywaną przez profesjonalnych wizażystów i stylistów na całym świecie!

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU:

każda rozpoczęta godzina: 200PLN

najczęstszy czas trwania spotkania: ok 2-3h (=szacunkowy koszt nauki makijażu to min 400PLN)

Nauka obejmuje przegląd kosmetyczki, dobór odpowiednich kosmetyków, pędzli oraz naukę makijażu upiększającego (korekta owalu twarzy, wyeksponowanie naturalnych walorów urody).

 

Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki w wysokości 80 pln. Zaliczka jest bezzwrotna i przepada w przypadku rezygnacji z terminu z jakichkolwiek przyczyn. W dniu spotkania następuje rozliczenie  pozostałej kwoty.

analiza kolorystyczna krakow 12