Ewelina Szajnar Wizaż Kraków

- Hide menu

CENNIK 2018:

Płatność wyłącznie gotówką

MAKIJAŻE W STUDIO ul Piltza:

Makijaż wieczorowy: 150 PLN

Makijaż ślubny próbny (między pon a pt): 120 PLN

Makijaż ślubny: 150 PLN

Makijaż ślubny bez makijażu próbnego: 250 PLN (kępki rzęs wliczone w cenę makijażu)

Makijaż do sesji zdjęciowej: od 150 PLN

Rezerwacji terminów ślubnych dokonuję po wpłaceniu zaliczki, która wliczana jest do ceny makijażu i przepada w przypadku rezygnacji z terminu z jakichkolwiek przyczyn.

Makijaż próbny najlepiej wykonać ok 2-8 tygodni przed datą uroczystości.

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU:

każda rozpoczęta godzina: 150PLN

standardowy czas trwania: ok 2h (=szacunkowy koszt nauki makijażu 300PLN)

Nauka obejmuje  przegląd kosmetyczki, dobór odpowiednich kosmetyków, pędzli oraz naukę makijażu upiększającego (korekta owalu twarzy, wyeksponowanie naturalnych walorów urody)

 

SESJE FOTOGRAFICZNE: od 550PLN

 

ZLECENIA KOMERCYJNE: cena ustalana indywidualnie

 

____________________________________________

Profesjonalny makijaż

 

Każdy makijaż starannie dobieram do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i urody Klientki. Dzięki produktom odpowiednim dla danego typu cery i wieku oraz użyciu baz i utrwalaczy, wykonany przeze mnie make-up przetrwa każdą uroczystość.

W makijażu staram się wydobyć atuty urody, ukryć wady oraz przemycić odrobinę koloru bo to właśnie idealnie dopasowane kolory dodadzą Twojej skórze blasku, podkreślą kolor oczu i sprawią, że będziesz wyglądać piękniej i młodziej.

Nie zapominajmy o tym, że makijaż ma być elementem dodatkowym podkreślającym w Tobie to co najlepsze, a nie maską na twarzy. Nawet wyrazisty makijaż w intensywnych barwach nie powinien przytłaczać Twojej urody.

Wszystkie makijaże wykonuję sprawdzonymi kosmetykami znanych i cenionych marek profesjonalnych oraz selektywnych (MAC, Make-up Atelier Paris, Kryolan, Helena Rubinstein itp). W moim kuferku znajduje się również kilka „perełek” popularnych marek kosmetycznych (theBalm, Inglot).

Jako jedna z pierwszych kolorystek w Polsce stosuję międzynarodową analizę kolorystyczną 12 typów urody wykorzystywaną przez profesjonalnych wizażystów i stylistów na całym świecie!

 

analiza kolorystyczna krakow 12

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz