Ewelina Szajnar Wizaż Kraków

- Hide menu

CENNIK 2023

Każdy makijaż trwa 1h. Makijaż próbny ok 1,5h

MAKIJAŻE W STUDIO ul. Piltza 32

Makijaż wieczorowy: 200 PLN

Makijaż studniówkowy: 200 PLN

Makijaż ślubny próbny (między pon a pt w dogodnych godzinach): 200 PLN

Makijaż ślubny: 300 PLN

Makijaż do ślubnej sesji zdjęciowej: 200 PLN

Zagęszczenie rzęs kępkami: 50PLN

 

Makijaż w niedziele oraz „długie weekendy” +30% ww cen

 

Nie wykonuję makijażu ślubnego bez makijażu próbnego.

PAKIET ŚLUBNY W STUDIO

900,00PLN zamiast 1 100,00PLN

Cena obejmuje makijaż ślubny oraz makijaż wieczorowy dla 3 osób.

Zagęszczenie rzęs kępkami w cenie pakietu. Cena nie ulega zmianie, jeśli Klientka/i nie życzy sobie doklejenia rzęs.

Makijaż w niedziele oraz „długie weekendy” +50% ww cen

 

Zapraszam Cię do mojego studia, mam tutaj idealne oświetlenie oraz warunki, dzięki którym mogę zagwarantować, że makijaż ślubny, makijaż wieczorowy oraz makijaż dzienny  będzie wyglądał perfekcyjnie.

Makijaż próbny trwa 1,5h, pozostałe makijaże 1h. Makijaż ślubny próbny najlepiej wykonać ok 2-8 tygodni przed datą uroczystości.

Pracuję na sprawdzonych kosmetykach najwyższej jakości. Dbam o higienę kosmetyków i akcesoriów do aplikacji makijażu. Dzięki produktom dobranym odpowiednio dla danego typu cery i wieku oraz użyciu baz i utrwalaczy, wykonany przeze mnie make-up przetrwa każdą uroczystość.

Cenię sobie ponadczasową świadomość poczucia estetyki w makijażu. Śledzę trendy w makijażu, ale ślepo za nimi nie podążam. Każdy makijaż starannie dobieram do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i urody Klientki.  Żaden makijaż nie powinien przytłaczać urody dlatego zawsze staram się wydobyć Twoje atuty, ukryć wady oraz przemycić odrobinę koloru, bo to właśnie idealnie dopasowane kolory dodadzą Twojej cerze blasku, podkreślą kolor oczu i sprawią, że będziesz wyglądać piękniej i młodziej.

Gwarancją REZERWACJI TERMINU jest wpłata zaliczki w wysokości 80 pln/osoba. Zaliczka jest bezzwrotna, rozliczana indywidualnie za każdą osobę (ważne w przypadku dużych ślubów) i przepada w przypadku rezygnacji z każdego terminu z jakichkolwiek przyczyn. W dniu makijażu następuje rozliczenie  pozostałej kwoty.

Jako jedna z pierwszych kolorystek w Polsce stosuję międzynarodową analizę kolorystyczną 12 typów urody wykorzystywaną przez profesjonalnych wizażystów i stylistów na całym świecie!

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU:

każda rozpoczęta godzina: 200PLN

najczęstszy czas trwania spotkania: ok 2-3h (=szacunkowy koszt nauki makijażu to min. 400PLN)

Nauka obejmuje przegląd kosmetyczki, dobór odpowiednich kosmetyków, pędzli oraz naukę makijażu upiększającego (korekta owalu twarzy, wyeksponowanie naturalnych walorów urody).

Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki w wysokości 80 pln. Zaliczka jest bezzwrotna i przepada w przypadku rezygnacji z terminu z jakichkolwiek przyczyn. W dniu spotkania następuje rozliczenie  pozostałej kwoty.

analiza kolorystyczna krakow 12