Ewelina Szajnar Wizaż Kraków

- Hide menu

CENNIK 2019:

Płatność wyłącznie gotówką

MAKIJAŻE W STUDIO ul Piltza:

Makijaż wieczorowy: 180 PLN

Makijaż ślubny próbny (między pon a pt): 150 PLN

Makijaż ślubny: 180 PLN

Makijaż ślubny bez makijażu próbnego: 250 PLN

Makijaż do sesji zdjęciowej: od 150 PLN

Makijaż dla stałych Klientek (czwarty makijaż i każdy następny): 150 PLN

Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki w wysokości 50 pln/osoba. Zaliczka jest bezzwrotna, rozliczana indywidualnie za każdą osobę (ważne w przypadku dużych ślubów!)
i przepada w przypadku rezygnacji z terminu z jakichkolwiek przyczyn. W dniu makijażu następuje rozliczenie  pozostałej kwoty.

Makijaż próbny najlepiej wykonać ok 2-8 tygodni przed datą uroczystości.

Nie dojeżdżam do Klienta. Zapraszam do studia, mam tutaj idealne oświetlenie oraz warunki, dzięki którym mogę zagwarantować, że makijaż będzie wyglądał perfekcyjnie.

Na życzenie kępki rzęs wliczone są w cenę makijażu.

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU:

każda rozpoczęta godzina: 150PLN

standardowy czas trwania: ok 2h (=szacunkowy koszt nauki makijażu 300PLN)

Nauka obejmuje  przegląd kosmetyczki, dobór odpowiednich kosmetyków, pędzli oraz naukę makijażu upiększającego (korekta owalu twarzy, wyeksponowanie naturalnych walorów urody)

 

SESJA FOTOGRAFICZNA z makijażem: 500pln. Po sesji wybierasz tyle zdjęć ile chcesz kupić, 50pln/zdjęcie.

 

ZLECENIA KOMERCYJNE: cena ustalana indywidualnie

 

____________________________________________

Profesjonalny makijaż

 

Każdy makijaż starannie dobieram do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i urody Klientki. Dzięki produktom odpowiednim dla danego typu cery i wieku oraz użyciu baz i utrwalaczy, wykonany przeze mnie make-up przetrwa każdą uroczystość.

W makijażu staram się wydobyć atuty urody, ukryć wady oraz przemycić odrobinę koloru bo to właśnie idealnie dopasowane kolory dodadzą Twojej skórze blasku, podkreślą kolor oczu i sprawią, że będziesz wyglądać piękniej i młodziej.

Nie zapominajmy o tym, że makijaż ma być elementem dodatkowym podkreślającym w Tobie to co najlepsze, a nie maską na twarzy. Nawet wyrazisty makijaż w intensywnych barwach nie powinien przytłaczać Twojej urody.

Wszystkie makijaże wykonuję sprawdzonymi kosmetykami znanych i cenionych marek profesjonalnych oraz selektywnych (MAC, Make-up Atelier Paris, Kryolan, Helena Rubinstein itp). W moim kuferku znajduje się również kilka „perełek” popularnych marek kosmetycznych (theBalm, Inglot).

Jako jedna z pierwszych kolorystek w Polsce stosuję międzynarodową analizę kolorystyczną 12 typów urody wykorzystywaną przez profesjonalnych wizażystów i stylistów na całym świecie!

 

analiza kolorystyczna krakow 12

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz