Ewelina Szajnar Wizaż Kraków

- Hide menu

CENNIK 2020:

Płatność wyłącznie gotówką.

Kępki rzęs wliczone są w cenę makijażu.

MAKIJAŻE W STUDIO ul Piltza:

Makijaż wieczorowy: 180 PLN

Makijaż studniówkowy (w obniżonej cenie): 150 PLN

Makijaż ślubny próbny (między pon a pt): 150 PLN

Makijaż ślubny: 180 PLN

Makijaż ślubny bez makijażu próbnego: 250 PLN

Makijaż do sesji zdjęciowej:  180 PLN

Makijaż dla stałych Klientek (czwarty makijaż): 150 PLN

 

Zapraszam do studia, mam tutaj idealne oświetlenie oraz warunki, dzięki którym mogę zagwarantować, że makijaż będzie wyglądał perfekcyjnie.

Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki w wysokości 50 pln/osoba. Zaliczka jest bezzwrotna, rozliczana indywidualnie za każdą osobę (ważne w przypadku dużych ślubów!)
i przepada w przypadku rezygnacji z terminu z jakichkolwiek przyczyn. W dniu makijażu następuje rozliczenie  pozostałej kwoty.

Makijaż próbny najlepiej wykonać ok 2-8 tygodni przed datą uroczystości.

 

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU:

każda rozpoczęta godzina: 180PLN

najczęstszy czas trwania spotkania: ok 2h (=szacunkowy koszt nauki makijażu ok 360PLN)

Nauka obejmuje  przegląd kosmetyczki, dobór odpowiednich kosmetyków, pędzli oraz naukę makijażu upiększającego (korekta owalu twarzy, wyeksponowanie naturalnych walorów urody)

 

SESJA FOTOGRAFICZNA: od 600pln.

 

ZLECENIA KOMERCYJNE: cena ustalana indywidualnie

 

____________________________________________

Profesjonalny makijaż

 

Każdy makijaż starannie dobieram do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i urody Klientki. Dzięki produktom odpowiednim dla danego typu cery i wieku oraz użyciu baz i utrwalaczy, wykonany przeze mnie make-up przetrwa każdą uroczystość.

W makijażu staram się wydobyć atuty urody, ukryć wady oraz przemycić odrobinę koloru bo to właśnie idealnie dopasowane kolory dodadzą Twojej skórze blasku, podkreślą kolor oczu i sprawią, że będziesz wyglądać piękniej i młodziej.

Nie zapominajmy o tym, że makijaż ma być elementem dodatkowym podkreślającym w Tobie to co najlepsze, a nie maską na twarzy. Nawet wyrazisty makijaż w intensywnych barwach nie powinien przytłaczać Twojej urody.

Wszystkie makijaże wykonuję sprawdzonymi kosmetykami znanych i cenionych marek profesjonalnych oraz selektywnych (MAC, Make-up Atelier Paris, Kryolan, Helena Rubinstein itp). W moim kuferku znajduje się również kilka „perełek” popularnych marek kosmetycznych (theBalm, Inglot).

Jako jedna z pierwszych kolorystek w Polsce stosuję międzynarodową analizę kolorystyczną 12 typów urody wykorzystywaną przez profesjonalnych wizażystów i stylistów na całym świecie!

 

analiza kolorystyczna krakow 12

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz