Kobieca sesja fotograficzna
Kraków

Zasługujesz na piękne zdjęcia

Czy masz chociaż jedno swoje zdjęcie, z którego jesteś dumna i uwielbiasz na nie patrzeć? Zapraszam Cię na indywidualną sesję fotograficzną z profesjonalnym makijażem, podczas której poprowadzę Cię w pozowaniu krok po kroku tak, aby powstały zdjęcia o jakich marzysz.

Zdjęcia to dziedzictwo

To ponadczasowa pamiątka dla Ciebie i każdego, kogo kochasz. Gwarantuję Ci, że zdecydowana większość kobiet twierdzi, że jest niefotogeniczna, a w głębi duszy marzy o tym, aby mieć najpiękniejsze zdjęcia, którymi może się pochwalić całemu światu.

Pozwól mi zaprosić się na sesję fotograficzną, dzięki której zmienisz zdanie i pokochasz swoje portrety. Twoje zdjęcia będą kiedyś niepowtarzalną pamiątką dla Twoich bliskich.

Piękno nie zna wieku ani rozmiaru

Czy jesteś gotowa na niezapomniane doświadczenie sesji kobiecej, która na zawsze zmieni sposób w jaki postrzegasz siebie? Nie szukaj wymówek. Nie odkładaj aż schudniesz. Nie wmawiaj sobie, że jesteś niefotogeniczna. Nie musisz mieć doświadczenia w pozowaniu do zdjęć, to moja praca i doskonale wiem jak Cię najlepiej do nich ustawić.

Wykorzystam Twoje atuty, moc makijażu, odpowiedniego stroju oraz światła, a luźna atmosfera w moim prywatnym studio sprawi, że spędzisz tu niesamowity czas. Stworzymy najpiękniejsze portrety, które pozostaną z Tobą na lata. Nie czekaj na odpowiednią chwilę – odważ się i wykorzystaj moment, w którym właśnie jesteś i umów się na sesję zdjęciową.

Twoja sesja to wyjątkowy czas tylko dla Ciebie

Sesja potrwa około 2-3 godzin. Zaplanuj ten dzień bez pośpiechu. Przygotuj włosy do zdjęć, a ja zadbam o perfekcyjny makijaż oraz pomogę Ci wybrać odpowiednie ubrania i dodatki. Możesz również skorzystać z mojej studyjnej garderoby.

W przygotowaniach do sesji pomoże Ci poradnik, w którym znajdziesz najcenniejsze wskazówki oraz konsultacja przed sesją, którą warto umówić już dzisiaj.

Sesja szyta na miarę

Każda sesja fotograficzna jest szyta na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Jestem po to, by spełnić Twoje oczekiwania i marzenia o zdjęciach. Moją misją jest stworzenie pięknych kadrów, które absolutnie pokochasz i z dumą pokażesz kolejnym pokoleniom.

Przyjdź i doświadcz luksusu jakim jest sesja zdjęciowa z profesjonalnym makijażem. Sesja u mnie jest spersonalizowana specjalnie dla Ciebie.

sesja w blieźnie

Sesja zdjęciowa w prezencie dla Ciebie i Twoich bliskich

Klientki najczęściej samodzielnie kupują sesję dla siebie, ale jest to też doskonały pomysł na prezent na każdą okazję, np. prezent na urodziny od przyjaciół, prezent na wieczór panieński dla Panny Młodej, która będzie miała fantastyczny prezent dla narzeczonego, gotowy do wręczenia w dniu ślubu.

Zdjęcia z takiej sesji to pomysł na niepowtarzalny prezent dla męża, narzeczonego, chłopaka, zwłaszcza gdy zdecydujesz się na sensualną sesję w bieliźnie.

Ile kosztuje sesja?

Koszt sesji to 1 000,00 zł

Co zawiera cena sesji?

 • konsultację przed sesją – w studio lub telefoniczną
 • poradnik ”Jak przygotować się do sesji”
 • pomoc w doborze stylizacji z Twojej szafy
 • dostęp do studyjnej garderoby
 • realizację sesji w moim Studio
 • profesjonalny makijaż dla jednej osoby
 • moją pomoc w pozowaniu do zdjęć
 • wybór dogodnego terminu
 • 5 zdjęć – w wersji elektronicznej i drukowanej 15×23 cm
 • ręcznie robione aksamitne pudełko do przechowywania zdjęć
 • możliwość dokupienia dodatkowych ujęć 100,00 zł / sztuka

Przykładowe metamorfozy kobiecych sesji