O Sesji

Zapraszam Cię na indywidualną sesję fotograficzną ze mną, która pomoże Ci zachwycić się sobą. Moją misją jest stworzenie pięknych kadrów, które absolutnie pokochasz i pozostaną z Tobą na lata.

Kocham swoją pracę. Pragnę sprawić abyś wyglądała i poczuła się wyjątkowo. Z ogromną przyjemnością wykonam Ci sesję, o jakiej marzysz.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako wizażystka wiem, jak wydobyć z Ciebie piękno. Wykorzystam Twoje atuty, moc makijażu, odpowiedniego stroju oraz światła, a luźna atmosfera w moim prywatnym studio sprawi, że spędzisz tu niesamowity czas. Stworzymy najpiękniejsze portrety, które z dumą pokażesz kolejnym pokoleniom.

Fotografuję wszystkie kobiety, bez względu na wiek, czy rozmiar. Gwarantuję Ci, że zdecydowana większość kobiet twierdzi że jest niefotogeniczna, a w głębi duszy marzy o tym, aby mieć najpiękniejsze zdjęcia, którymi może się pochwalić całemu światu.

Udowodnię Ci, że możesz pięknie wychodzić na zdjęciach! Sesja ze mną zmieni sposób, w jaki widzisz siebie.

Twoja sesja krok po kroku

#1 Konsultacja

Każda sesja poprzedzona jest konsultacją, dzięki której zrealizuję sesję, o jakiej marzysz. Możemy spotkać się u mnie w studio lub omówić wszystkie szczegóły dotyczące sesji telefonicznie. Zapoznasz się również z moim cennikiem oraz produktami, które możesz zamówić po sesji. Otrzymasz ode mnie poradnik, w którym znajdziesz niezbędne informacje jak najlepiej przygotować się do sesji.

#2 Makijaż

Nasze spotkanie rozpoczyna się najczęściej ok. 1000 – 1200 u mnie w studio. Przygotowania do sesji to idealny czas aby jeszcze lepiej się poznać i porozmawiać przy pysznej kawie. Rozpoczniemy od makijażu, który doda Ci pewności siebie. Pamiętaj, aby wcześniej skorzystać z usług stylisty włosów – chętnie udostępnię swoje kontakty do doskonałych fryzjerek blisko mojego studia.

#3 Stylizacja

Wspólnie dobierzemy idealny strój dla Ciebie. Możemy skorzystać z ubrań z Twojej szafy ale udostępniam też swoją studyjną garderobę. Mam tu mnóstwo topów, sukni oraz koronek, tiuli i cekinów, z których często tworzę na poczekaniu ciekawe stylizacje.

#4 Zdjęcia

Niczego się nie obawiaj. Większość kobiet twierdzi że jest niefotogeniczna. Nie musisz mieć doświadczenia w pozowaniu do zdjęć – to moja praca i doskonale wiem jak Cię najlepiej do nich ustawić. Zaproponuję Ci odpowiednie dla Ciebie pozy, dzięki którym wyjdziesz najkorzystniej na zdjęciach.

#5 Wybór zdjęć

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że każda z nas widzi siebie inaczej. Dlatego u mnie masz możliwość samodzielnego wyboru zdjęć z sesji.

#6 Odbiór zdjęć

Gotowe zdjęcia oraz zamówione produkty możesz odebrać osobiście u mnie w Studio.

W celu umówienia się na sesję fotograficzną:

Jakie produkty otrzymasz po sesji?

Aksamitne pudełko oraz odbitki

Po sesji otrzymasz ręcznie robione aksamitne pudełko, a w nim wszystkie zakupione ujęcia wydrukowane na eleganckim jedwabnym papierze w formacie 15×23 cm

Dodatkowe produkty premium

Zdjęcia na sztywnych kartach

Twoje portrety podklejone do sztywnego, kilkumilimetrowego papieru. Możesz wybrać opcję z ramkami lub bez.

Foliobox

Doskonałej jakości ręcznie robione aksamitne pudełko do przechowywania Twoich zdjęć na sztywnych kartach. Wymiar ok. 20×30 cm

Wydruk na akrylu

Idealny produkt do wyeksponowania Twoich zdjęć na ścianie. Całość sprawia wrażenie wysokiej jakości obrazu. Różne wielkości do wyboru.

Top 3

Twoje ulubione 3 zdjęcia w formie składanej książki w aksamitnej oprawie. Doskonała pamiątka z sesji zdjęciowej, idealna do podarowania najbliższej Ci osobie.

Harmonijka

Uroczy rozkładany mini produkt w formacie 7x7cm, mieści się w kieszeni, dzięki czemu możesz mieć swoje ulubione zdjęcia zawsze przy sobie.