Nauka makijażu
Kraków

Indywidualna nauka makijażu

Czy chcesz nauczyć się makijażu upiększającego dostosowanego do Twojej urody i potrzeb? Czy zależy Ci na profesjonalnym wyglądzie, który doda Ci pewności siebie?
Jeżeli marzysz, by Twój makijaż był szybki, a efektowny, zapraszam Cię na indywidualne szkolenie makijażu.

Lekcja ze mną da ci wiedzę o produktach i akcesoriach niezbędnych do wykonania prawidłowego makijażu. Nauczysz się jak z większą pewnością wykonać idealny dla siebie makijaż. Podpowiem Ci jakie kolory są dla Ciebie najlepsze, aby podkreślić Twoją urodę i styl.

nauka makijażu kraków
makijaż nauka kraków

Chcę, abyś wiedziała jak w łatwy i szybki sposób możesz poprawić swój wygląd. Moim celem jest nauczenie Cię prostych tricków w celu osiągnięcia wymarzonych rezultatów. Pokażę Ci, jak przejść od makijażu dziennego do wieczorowego. Pomoże Ci to dostosować dzienny makijaż do wieczornego wyjścia bez konieczności zaczynania wszystkiego od nowa.

Moje szkolenie z makijażu łączy teorię z praktyką. Dowiesz się jak najlepiej przygotować skórę i zapewnić trwałość makijażu przez cały dzień lub noc. Przyjrzymy się paletom kolorów, które najlepiej pasują do Twojej karnacji, oczu i odcienia włosów.

Następnie razem, krok po kroku wykonamy wybrany makijaż na różne okazje, na przykład:

#1

Superszybki makijaż, który przyda się, gdy musisz szybko wybiec z domu.

#2

Idealny makijaż dzienny, makijaż do pracy lub na co dzień.

#3

Makijaż na specjalne okazje, makijaż wieczorowy, makijaż okolicznościowy

Uwzględnię wskazówki i techniki dotyczące najnowszych trendów i stylizacji, pielęgnacji skóry, wyboru pędzli oraz przekażę Ci informacje o najlepszych produktach do makijażu dla Ciebie.

Cenię sobie ponadczasową estetykę w makijażu. Śledzę trendy, ale ślepo za nimi nie podążam. Każdy makijaż starannie dobieram do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i urody Klientki.  Żaden makijaż nie powinien przytłaczać urody dlatego zawsze staram się wydobyć Twoje atuty, ukryć wady oraz przemycić odrobinę koloru, bo to właśnie idealnie dopasowane kolory dodadzą Twojej cerze blasku, podkreślą kolor oczu i sprawią, że będziesz wyglądać piękniej i młodziej.

lekcje makijażu kraków

Jak się przygotować do lekcji makijażu?

Proszę, abyś zabrała ze sobą wszystkie kosmetyki kolorowe, bez względu na to, ile ich masz. Zrobimy przegląd kosmetyczki, abyś wiedziała które z nich są dla Ciebie odpowiednie, co dokupić, a czego powinnaś się pozbyć. Pomaluj się tak jak potrafisz, nawet jeśli jest to tylko podstawowy makijaż. To da mi punkt wyjściowy i nakieruje mnie na co ewentualnie zwrócić uwagę.

Moje lekcje makijażu są proste, a sam makijaż, którego uczę jest do wykonania dla każdego.

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat spersonalizowanych lekcji makijażu. 

Indywidualna nauka makijażu Kraków obejmuje przegląd kosmetyczki oraz naukę makijażu upiększającego (korekta owalu twarzy, wyeksponowanie naturalnych walorów urody).

Cennik nauki makijażu

2 godziny 1:1 400,00 zł
Każda rozpoczęta godzina 200,00 zł

Rezerwacja terminu

Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki w wysokości 100 PLN, płatności należy dokonać do 48 h od rezerwacji terminu na konto. Zaliczka jest bezzwrotna i przepada w przypadku rezygnacji z terminu z jakichkolwiek przyczyn. W dniu naszego spotkania następuje rozliczenie pozostałej kwoty.

Posiadam w ofercie bon podarunkowy na naukę makijażu.